cowboysew

  Maszyny do ciezkiego szycia skór, tapicerki

dot  Maszyna do materialów ciezkich i grube nici

dot Maszyny do produkcji worków i big-bagów

dot  Stebnówka Zyg Zag do ciezkiego szycia

dot  Maszyny dlugoramienne do ciezkiego szycia

dot  Maszyny slupkowe do skóry i grube nici

dot  Automat szwalniczy z programowalnym

dot  Urzadzenie do ciecia skór i zawiesia

dot  Czesci zamienne do maszyn szwalniczych

dot  Zgrzewarki i Zgrzewanie ultradzwiekowe

dot  Mocny silnik energooszczedny - cichy silnik


S280

S280 Wysokowydajna agrzewarka automatyczna na gorące powietrze do uszczelniania (zaklejania) szwów taśmami, jak odzieży ochronnej, kurtki wodoodporne, skafandry nurkowe

Maszyna do uszczelniania szwów gorącym powietrzem gorącym powietrzem służy do uszczelniania (zaklejania) szwów taśmami; Głównie wykorzystywana jest do produkcji odzieży outdoor, odzieży ochronnej, odzieży zawodowej, kurtek, kombinezonów itp. wszędzie tam, gdzie wymagana jest wodoszczelność ubiorów zewnętrznych. Urządzenie tego typu posiada bardzo wiele zalet. Jest bardzo funkcjonalne, pracuje szybko i niezawodnie i zapewnia duży komfort pracy. Wyposażono je m.in. w specjalnie pochylone ramię, wygodną i dużą powierzchnię roboczą stołu, automatyczny obcinacz taśmy, rolki, przesuwające tkaninę czy podajnik, ułatwiający jej naciąganie. Maszyna oferuje sprawą zmianę położenia dyszy i wymiany grzałki, co znacznie zwiększa wydajność.
Duża przestrzeń operacyjna oraz idealny efekt mocowania taśmy sprawiają, że maszyny S280 znajdują zastosowanie w produkcji profesjonalnej odzieży wodoodpornej i namiotów. Są szczególnie doceniane przez producentów wyrobów o najwyższej klasie wodoodporności, z trzech warstw materiału.

Aby ogladac katalog, kliknij tutaj


S350

S350 Najlepsza maszyna do uszczelniania szwów gorącym powietrzem do szwów wodoszczelnych: namioty, płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki przeciwdeszczowe

Maszyna do uszczelniania szwów gorącym powietrzem gorącym powietrzem służy do uszczelniania (zaklejania) szwów taśmami; głównie wykorzystywana jest do produkcji odzieży outdoor, odzieży zawodowej, kurtek, kombinezonów itp. wszędzie tam, gdzie wymagana jest wodoszczelność ubiorów zewnętrznych. Urządzenie tego typu posiada bardzo wiele zalet. Jest bardzo funkcjonalne, pracuje szybko i niezawodnie i zapewnia duży komfort pracy. Wyposażono je m.in. w specjalnie pochylone ramię, wygodną i dużą powierzchnię roboczą stołu, automatyczny obcinacz taśmy, rolki, przesuwające tkaninę czy podajnik, ułatwiający jej naciąganie. Maszyna oferuje sprawą zmianę położenia dyszy i wymiany grzałki, co znacznie zwiększa wydajność. Jej konstrukcja jest opracowana na podstawie najnowocześniejszych technologii, co sprawia, że idealnie się nadaje do profesjonalnych zakładów odzieżowych, które realizują duże ilości zamówień. Takie urządzenie usprawni pracę w każdym zakładzie krawieckim, co przedłoży się na szybką realizację zamówień i zwiększenie zysków. Słupowa zgrzewarka specjalistyczna na gorące powietrze, ze sterowaniem elektronicznym S350 to jeden z najnowszych produktów firmy HighTex. Projekt urządzenia bazuje na technologii mikroprocesorowej oraz programowalnym i inteligentnym sterowniku logicznym PLC. Umożliwia ustawienia cyfrowe oraz precyzyjną regulację parametrów. Obudowa maszyny posiada specjalne wzmocnienie, a dolna kolumna jest ultracienka. Serię wyróżnia automatyczna kontrola temperatury, automatyczne odcinanie taśmy oraz system podawania taśmy i mikrocofania, które ułatwiają pracę, usuwanie ewentualnych usterek oraz konserwację maszyny.

Aby ogladac katalog, kliknij tutaj


S680

S680 Zgrzewarka z ​gorącym klinem lub gorącym powietrzem do produkty nadmuchiwane

Zgrzewarka S680 umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza, łącząc w sobie wszechstronność ergonomicznej konstrukcji i prostego interfejsu obsługi. Maszyna jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców itp.
S680 służy do łączenia materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.
Urządzenie może zgrzewać gorącym klinem lub gorącym powietrzem. Dedykowana szczególnie dla producentów namiotów.
Wałki dociskowe sterowane niezależnie: większa kontrola nad procesem łączenia, możliwości zgrzewania tkanin o różnych grubościach.
Zastosowanie: plandeki, bannery, reklamy wielkopowierzchniowe, markizy, namioty, zgrzewania dmuchańców i pontonów, markiz i rolet, plandek do jachtów i żaglówek, Baseny nadmuchiwane, nadmuchiwane materace i poduszki plażowe, Zabawki nadmuchiwane, zamek dmuchany, zjeżdżalnia dmuchana.

Aby ogladac katalog, kliknij tutaj


350

S700 Zgrzewarka z ​gorącym klinem i gorącym powietrzem do zgrzewania dmuchańców i pontonów, namiotów, bannery i reklamy wielkopowierzchniowe

Zgrzewarka umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza. Długie ramię z zamontowanymi dodatkowymi rolkami, napędzanymi silnikiem, ułatwiają prowadzenie szerokich brytów zgrzewanego materiału do 2000 mm szerokości. Zgrzewarka jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców, plandeki, bannery, reklamy wielkopowierzchniowe, markizy, namioty, zgrzewania dmuchańców i pontonów, markiz i rolet, plandek do jachtów i żaglówek, Baseny nadmuchiwane, nadmuchiwane materace i poduszki plażowe, Zabawki nadmuchiwane, zamek dmuchany, zjeżdżalnia dmuchana.
S700 Extreme służy do łączenia materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

Aby ogladac katalog, kliknij tutaj
Copyright 2006© cowboysew.com. Wszelkie prawa zastrzezone.