cowboysew

Офіс Сполучених Штатів Ковбой швейних машин має більш ніж 30-річний досвід роботи в галузі швейних виробів. Очолюваний Райан О. Ніл, головний конструктор продукту, офіс США пропонує роздрібні і оптові продажі всіх Cowboy швейних машин ліній в Сполучених Штати і Канада ринків.

Офіс США ковбойських швейних машин бере участь також широко в проектуванні і розробці швейних машин, придатних для їх відповідних ринків. Наш останній дизайн, CB3200 був розроблений в офісі Сполучених Штатів, щоб бути економічною швейною машиною, яка пропонує всі функції більш дорогих машин за значно зниженою ціною. Ця машина була добре прийнята в Сполучених Штатах і Канаді ринках, з більш ніж 300 одиниць, проданих з моменту її створення 1 рік тому.

Використовуючи девіз «постійного вдосконалення на благо замовника» ми розробили широкий спектр навісного обладнання та аксесуарів для швейних машин шкіри, що продаються в Сполучених Штатах. Ми є єдиним продавцем твердої нержавіючої сталі лапок і голчастих пластин для клонів Juki 441 в Сполучених Штатах.

Крім того, ми розробили серію низької вартості редуктора швидкості, щоб відповідати даний виробництва швейних машин, що виключає необхідність зміни положення двигуна і його отвори при кріпленні редуктора швидкості на машину, яка не була раніше обладнаної з одним. Ці нові редуктори були отримані дуже добре і дуже популярні на ринку.

Інновації, постійне вдосконалення, і велике значення формують рамки офісу Сполучених Штатів ковбойських швейних машин.

United States Head Sales and Distribution Office
12712 South Avenue North Lima, Ohio 44452 United States
Tel:+1 (330) 6921418
E-mail: neelre@comcast.net


View of CowBoy American warehouse in Ohio, USA
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені