cowboysew

  Çanta ve Saraciye Dikis Makinalari

dot  Kalin Materyal ve Deri Dikis Makinalari

dot  Agir hizmet Dikis Makinesi Servo motor

dot  Agir Hizmet Tipi Zikzak Dikis Makineleri

dot  Uzun Boyunlu Dikis Makinasi - kalin iplik

dot  Sütunlu Dikis Makineleri - Dekoratif Dikis

dot  Elektronik Programlanabilir Dikis Otomati

dot  Deri aletleri ve Deri Dikis Makinasi

dot  Sapanlar Için Sicak Kesme Makinesi

dot  Sicak Hava Kaynak Makinasi


leather hand stitcher machine


OUTLAW Yeni baslayanlar Için en Iyi deri dikis makinesi

Bu uygun fiyatli manuel deri dikis makinesi, tabanca kiliflari, biçak kiliflari, deri çantalar, deri kemerler ve kosum üreticileri için agir hizmet motorlu endüstriyel dikis makinelerine ekonomik bir alternatiftir.
Ayrica yeni baslayanlar için en iyi deri dikis makinesidir.
Güçlü kollu makine dizayni;
18 mm’ye kadar kalkabilen dikis ayagi sayesinde kalin materyaller ile rahat çalisma;
En kalin materyallerde bile büyük bobin çaganozu sayesinde uzun dikisler.
Ayrintili dikis isleri için hassas adim adim dikis.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather splitting machine


8116 Manuel Deri Yarma Makinasi

Bu sofistike deri yarma makinesi, kendini en yüksek kalitede el isi deri ürünler (deri kemerler, deri ayakkabilar, deri cüzdanlar ve deri çantalar gibi) yapmaya adayan deri atölyesi için harika bir deri el isi aletidir; Motorlu yarma makinesini kullanirken yarma uzunlugunu kontrol etmek çok zordur, bu elle çalistirilan deri kayis siyirma makinesi ile kayislarin sonunda istediginiz herhangi bir ekleme uzunlugunu kolayca elde edebilirsiniz; Hemen hemen tüm deri kalinliklarina (3 oz. - 14 oz.) uyum saglamak için bir ayar kolu ile. Cowboy 8116 makineleri, müsterilerimize satis öncesi, sirasi ve sonrasinda fikir vermek için sinirli ömür boyu garantimiz kapsamindadir. Disli tahrikli alt besleyici ve uzun krank kolu, kullaniciya kalin ve sert deri postlari, kemerleri ve ayakkabi tabanlarini ayirirken en yüksek derecede mekanik avantaj saglar.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather splitting machine


8116PRO Deri Yarma Makinasi en iyi fiyatla

Bu deri isleme ekipmani, optimum kontrol için elle çalistirilabilir veya motorlu deri ayirici olabilir. Bu motorlu deri yarma makinesi, son derece yüksek asinma ve asinma direnci özelliklerine sahip D-2 çelik biçak kullanir.
Hiz ayarli elektrik motoru ile donatilmis bu motorlu deri ayirici.
Herhangi bir çalisma tezgahina takmak için 4 vida deligi kullanan tasinabilir tasarim.
Kemer üreticisi, deri çanta üreticisi, eyer üreticisi, kilif ve kilif üreticisi, kosum üreticisi veya deri isçisi için uygun fiyatli basit bir deri ayiricidir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather splitting machine


8020 Agir Hizmet Tipi Deri Yarma Makinesi (Bitkisel Deri için özel)

20" Sabit Biçak Deri Ayirici. 8020 ayirici, bitkisel tabaklanmis derileri yaklasik 4oz ila yaklasik 15/16 oz arasinda düzlestirir veya ayirir. Çesitli ayarlamalar kullanarak deriniz önce "düzeltilebilir" veya daha sonra deri hemen hemen her türe ayrilabilir. bazen tek geçiste hafif astarli derilere kadar istenilen agirlik. Makine, 20" genislige kadar herhangi bir uzunluktaki agir bitkisel tabaklanmis derileri ayiracak kadar güçlüdür. 8020'yi elle veya dahil edilen güçlü elektronik servo motor sistemiyle çalistirilmak üzere tasarladik.
Bu biçak sabittir ve deri, derilerinizi esit sekilde bölmek veya herhangi bir yüksek noktayi esitlemek için çok keskin biçak biçaklari üzerinden beslenir. Birkaç ayar mümkündür. Deri isleme aleti çok yavas beslenir ve oldukça hassastir. Bu CowBoy deri yarma makinesi, küçük bir dükkandaki deri ustasi için tasarlanmistir. Bu model yüksek üretim için tasarlanmamistir, ancak uygun fiyatli basit bir genis ayiriciya ihtiyaç duyan eyer üreticisi, kosum takimi üreticisi veya deri ustasi içindir.

Videoyu izlemek için tiklayin


Manual clicker die cutting press


8360 Saraciye Manuel Deri Kesim Presi (Döner Kafa Manuel Deri Kesim Presi)

Deri imitasyon taban astari mukavva ve benzeri malzemeleri kesim biçegi ile kesmenizi saglar. Döer kafa makinamiz adindanda anlasildigi gibi rahatça deriyi kesebilmeniz için genis açi olarak tasarlandi deri imitasyon vaketa kösele sarpa eva karton taban astari çanta iç astari (besleme bezi) fotograf magneti etiket gibi malzemeleri ayakkabi yada matbaga biçagi yardimiyla kesmenizi saglar.
8360 ayni zamanda mükemmel bir kabartma makinesi olarak da islev görür ve çok çesitli desenlerle birçok farkli deri türünü kabartabilir. Makine ayrica, takim ve deri oymaciligi için yapimcilarin damgalari ve dolandirici kaliplariyla da iyi çalisir. Her deri isçisi, bir tiklayiciya ihtiyaç duydugu ancak maliyeti karsilayamadigi bir noktaya gelir. CB-8360, son derece düsük bir fiyata endüstriyel tiklama tipi performans saglar.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather hole punching machine


8500 Deri kemer Delik Delme Makinasi (Kemer delme kalibi)

Bu döner zimba, kayis ve kayis islemlerinde temel tekrarli delme için üretilmistir. Bu emek tasarrufu saglayan birimin kullanimi kolaydir -- deri ve hatta kaplamali dokuma uygulamalarina uyarlanabilir. 1/2 ila 4-1/8 inç genisligindeki kayislari barindiran otomatik besleme ve otomatik merkezleme göstergesi ile donatilmistir.
Elektrik gerekmez. Malzemeyi delmek için tekerlegi elle çevirmeniz yeterlidir ve makine isi besler. Besleme, 7/16 inçten (10 mm) maks. 1-3/4 inç (45 mm) aralikli. Delik araligi ve sok emici örs de ayarlanabilir.
Bu kullanisli deri kemer ve kayis delik delme makinesi, ekonomik bir fiyata verimliligi ve performansi en üst düzeye çikarir. Bu deri zanaat araci kesinlikle üretkenliginizi ve kalitenizi artiracaktir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


Manual leather embossing machine


8700 Deri kemerler kabartmali makinesi

CowBoy deri kabartma makinesi, herhangi bir deri isçisi dükkaninda kullanim için paha biçilmez bir araçtir. Deri endüstrisinde yaygin olarak bulunan yaygin olarak bulunan kaliplari kullanarak, bu kullanisli tezgah aleti kullanilarak hemen hemen her kayis veya kayis kabartilabilir. Makine, birçok farkli deri türünde daha net ve canli desenlerin kabartilmasina olanak taniyan isitilmis bir kabartma rulosu seçenegine sahiptir. Makinenin bir motor tahrik ünitesi seçenegi vardir ve bu, daha büyük atölyeler için genis üretim kapasitesi saglamak üzere makineye eklenebilir.
Daha küçük dükkanlar veya elektrigin bulunmadigi durumlar için bir el krank seçenegi mevcuttur.

  Videoyu izlemek için tiklayin


Leather belt hot embossing machine


8700PRO Deri kemerler sicak kabartma makinesi

Sicak kabartma derinin derinliklerine nüfuz eder, daha canli ve belirgin bir iz birakir ve ayrica kalibin deriye degdigi yerde deriyi parlak birakir. Insanlar parlakliga "patina" diyorlar. Patina en çok deriye elle islenerek ve oyularak yapilan isaretlere benzer.
Deri endüstrisinde yaygin olarak bulunan yaygin olarak bulunan deri kabartma silindiri kullanilarak, bu kullanisli tezgah aleti kullanilarak herhangi bir kemer veya kayis kabartilabilir.
Tasariminiza göre herhangi bir miktarda özel deri kabartma rulolari yapabiliriz. Silindir desenleri / tasarimlari için buraya tiklayin.
Bu sicak deri kemer kabartma makinesi, kullanicinin kayislarin makineden ne kadar hizli geçtigini düzenlemesini saglayan degisken hizli bir besleme tasarimi sunar.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather skiver


800 Manuel Deri Tras Makinasi (deri isçiligi araci)

Kendi derinizi ayirmanin nihai, düsük maliyetli yolu!

800 deri yarma ve siyirma makinesi, atölye çevresinde çok sayida deri yarma islemi yapmak için çok keskin, verimli bir deri yarma makinesi gerektiren bir bütçeye sahip deri isçileri için mükemmel bir deri zanaat aletidir.

Her biçak, jilet keskinliginde bir biçak kenari üretmek için uzman ustamiz tarafindan oyuk taslama ile elle bilenir. Her biçak, Rc 65-68'lik bir Rockwell sertligine göre isil isleme tabi tutulur ve bu, makinenin saatlerce kullanimda bir kenar tutmasini garanti eder.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather skiver


803 Klasik Kemer için Birlestirmeli Bombeli Kesim (Kemer Haraçlama, Bombeli Kemer Kesim)

Makine klasik kemerlerin kenarlarini yatay olarak düz kesim ve birlestirme için adapte edilmistir. CowBoy 803 , teknolojik olarak yenilikçi ve degisken bir yapiya sahiptir. Üç farkli islem özelligi vardir:Normal kemerlerin yan kenarlari farkli açili biçaklar ile bombeli kesim yapilabilmektedir. Kemer genisligi ; 20 ile 50 mm arasinda olabilir ve merdane degisimi gerektirmemektedir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


Tandy leather skiver


806 Saraciye Manuel Deri Tras Makinasi

Bu, bugün üretilen en iyi tezgah ayiricilardan biridir.

806 deri yarma ve siyirma makinesi, atölye çevresinde çok sayida deri yarma islemi yapmak için çok keskin, verimli bir deri zanaat aleti gerektiren bir bütçeye sahip deri isçileri için mükemmel bir seçimdir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


leather paring machine


809 Mini Manuel Deri Tras Makinasi

Cowboy 809 deri soyma cihazi denenmis ve gerçek bir tasarima dayanmaktadir ve kurulumu ve çalistirilmasi basittir. Deri, alt silindir ile sabit bir biçak arasina çekilir. Biçagi yükselterek veya alçaltarak, gerekli kalinlik elde edilene kadar ince kesimler yapilabilir. Onlay, onley, etiket ve her türlü ince deri parçalarini onarim için veya yarim ve çeyrek ciltleri kitap için hizli bir sekilde hazirlamak için paha biçilmez bir araçtir. Ayrica çantalar, çek defteri kapaklari, portföy kapaklari ve küçük el çantalari üzerinde deri soyma için ideal bir makinedir. Deri soyma makinesi, tam deri ciltler için daha büyük parçalar hazirlarken soyulmus deriyi barindirmak için genis bir bogaz alanina sahiptir. Üst biçak, gerekirse tüylü bir kenar olusturacak sekilde de ayarlanabilir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


Leather burnishing machine


810 Deri Kenarlarini Parlatma Makinasi

kemer kenarlarini, çanta omuz askilarini, deri ya da plastik askilari firçalamada kullanilir. Kemeri bant kayisi ile tasimaktadir. Firçalar ve tasima için bir hiz varyatörü vardir. Istenirse makine'ya mum konarak ayni anda mumlama da yapilabilir.

  Videoyu izlemek için tiklayin


mini leather strap cutter


808 Mini Deri Serit Kesme Makinasi

Deri, sunideri, canvas, kauçuk gibi degisik materyallerden farkli genislikte kemer ve serit kesmektedir.
Özellikleri:
Serit genislikleri çelik ara parçalari ile ayarlanir;
Üst rulo manuel kolun kilidi açilarak kolayca kaydirilabilir;
Alt silindir yatay ayarlanabilir.

  Videoyu izlemek için tiklayin
Copyright 2006© cowboysew.com. Her hakki saklidir.