cowboysew

Hizli Seçim Kilavuzu

dot  Kaldirma sapanlari için tam otomatik kulp dikis makinasi

 Spanzet halat Için Elektronik Programlanabilir Dikis Otomati

dot  Programlanabilir, CNC-Kontrollü Emniyet Halatlari Dikis Otomati

dot  Iple Erisim Kemeri için tam otomatik kulp dikis makinasi

dot  Kursun Geçirmez Balistik Yelekler için Elektronik Isleme Makinasi dikmek

dot  Deri çanta & ayakkabi için Programlanabilir Elektronik Dikis Makinasi

dot  Deri kanepeler için Programlanabilir Elektronik Dikis Makinasi

dot   Çuval,bigbag sap montaji için elektronik kontrollü desen makinasi

dot  Agir Materyaller Için elektronik kontrollü sicak kesim desen (özel yapilmis)


Brother BAS-342GXL Direct Drive Programmable Electronic Pattern Sewer

BAS-342GXL, BAS-342HXL Programlanabilir Dekoratif Dikis Makinasi (Sekil Dikis Makinesi)

600mm X 400mm dikis alanina sahip, Programlanabilir desenli dikis makinesi BAS-342GXL, genis alanlarda dikis için dizayn edilmistir. Otomatik olarak programlanabilen bu makine, üretim verimliliginizi arttirmakla kalmayip, birçok dikis uygulamalari ile yaraticiliginizin da gelismesine yardimci olur.
Transport mekanizmasi 0.05 mm hassasiyete sahiptir. Bundan dolayi programlar dikise hassas bir sekilde aktarilabilmektedir; Dogrusal kizak sayesinde yüksek hizlarda dahi kaliteli dikis elde etmek mümkündür. Ayrica bu mekanizma makinanin rijitliginide arttirmaktadir; Opsiyonel olarak sunulan programlayici ile tüm dikis programlari, programlayicidaki ikonlar sayesinde rahatlikla yapilabilir. Programlama yapilirken gözden kaçacak hatalari ortadan kaldirmak için programin görüntüsü LCD ekran üzerinde görünür vaziyettedir.

Uygulama: Ayakkabi sayalari, deri çantalar, kargo baglama kayislari, emniyet kemeri, dokuma boyunluklar, kot pantolonlar, araba koltugu minderi, hava yastiklari, araba koltugu kilifi, döseme ve astarlar, dösemeli paneller duvar, dösemeli Basliklar, yatak odasi duvar panelleri üzerinde fonksiyonel veya dekoratif dikisler

  Videoyu izlemek için tiklayinprogrammable ornamental stitching machine

7700P Dekoratif kalin iplik çapraz dikis makinasi


Dekoratif dikisler için döner igne mili; Enine dikislerde bile kullanilan roda ayagina bagli olarak güçlü ve etkili besleme sistemi; Dönen mekik, "Namlu" yazin battal çaganozuna bagli olarak artan verimlilik (standart çaganozla karsilastirildiginda %70 daha yüksek masura); Kullanilmakta olan döner igne mili geriye dikis özelligi ile kombine edilmistir, 2. adim boyu veya 0-transport ile bir çok süs dikis olusturmak mümkündür; Bir ignenin iptali ile daha fazla çok özel desen seçenekleri olusmaktadir.
Kayit edilmis programlar kolayca dokunmatik ekran üzerinden çagirilabilmektedir; 16 x 2 igne ve 32 x 1 igne programlari önceden bellege yüklenmistir fakat baska dikis kombinasyonlari da olusturmak mümkündür; 20 mm’ye kadar kalkabilen dikis ayagi sayesinde kalin materyaller rahatça dikilebilir.
Süs dikisler için dikis hizi 400 dikis/dk. Standart 2-igneli çalisma ile 800 dikis/dk; Dekoratif ve kapama dikisleri için dikis ekipmani. Igne araligi 10 mm, Igne kalinligi 160-280 Nm, Çok kalin iplik (örgülü iplik) dikebilme özelligi (10/3 Nm).
Uygulama Alanlari: Deri Kanepeler ve koltuklar, oto koltuk kiliflari, deri çanta, ayakkabi, deri esyalar dekoratif dikisler.

  Videoyu izlemek için tiklayinCopyright 2006© cowboysew.com. Her hakki saklidir.